6477027
EN
Přihlášení

Sportovní hala

Sportovní hala města Jindřichova Hradce je moderní (postavena v letech 2001 -2003) sportovní stánek pro halové sporty. Stojí v centru města, v ul. U Stadionu č.p. 1137. V budově haly se nacházejí 2 sály. Malý (tréninkový) s polyuretanovým povrchem o rozměrech 16x34m a velký s hrací plochou z lakovaného přírodního dřeva s rozměrem hrací plochy 20x40m a kapacitou hlediště 1500 diváků. Osvětlení hrací plochy zajišťuje dostatečný hrací komfort pro hráče i možnosti televizních, nebo internetových přenosů.

K vybavení haly patří:

Sportovní hala (5), obrázek se otevře v novém okně7 šaten se sociálním zařízením pro sportovce a rozhodčí, VIP salonek, salonek pro tisk, bufet pro občerstvení, šatna pro diváky, zvuková kabina, elektronická časomíra, relaxační zařízení s masážním stolem a vířivkou. Hala má mezinárodní standart EHF (Evropské házenkářské federace). Slouží především pro míčové sporty, hraje se v ní interliga házené, I. liga basketbalu, III. liga florbalu, a krajské soutěže volejbalu.

Cena za využití velké haly na běžné akce, včetně 1 šatny je 500,- Kč bez DPH za hodinu, při velkých akcích (mezinárodní utkání, velké turnaje atp.) s komplexním využitím 800,- Kč bez DPH. Cena za využití malé haly je 450,- Kč bez DPH za hodinu.

Využití sportovní haly je potřeba objednat předem na tel. 602427491, pan Pícha, nebo na e-mailzbynek.picha@smjh.cz

 .


 
load